אלפא דיור דף הבית
קצת עלינו
למה אנחנו
המלצות
דרושים
 
שיפוצים כללים
בניה פרטית
תוספות בניה
שיפוץ חיצוני
קבלן מומלץ
שרותי עזר
בנייה,שיפוצים,כתבות
שיתופי פעולה
ENGLISH
יצירת קשר

 

עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועי

       054-6501541

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות   050-5607554  

שיפוצים
שיפוץ פנטאהוס במרכז
שיפוץ פנטאהוס במרכז

 

קבלן רשום בפנקס הקבלנים משרד הבינוי והשיכון רשיון מס' 27827

תוספת בניה

תוספת בניה לבית בשרון
תוספת בניה לבית בשרון
תוספת ממ"ד
בניית ממדים במושב במרכז
בניית ממדים במושב במרכז

 

שלד וגמר  לוילות ובתים

שלד וגמר בית במרכז
שלד וגמר בית במרכז
שיפוץ חיצוני לוילות בתים מבנים
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
           אלפא דיור

 קבלני בניה, שיפוצים  תכנית שיתוף פעולה עם קבלני בניין, קבלני שיפוצים, קבלני שלד וגמר, אדריכלים,  מעצבים ומהנדסים, חברת וספקים - לעבודות שיפוצים, תוספת בניה, שלד וגמר, לפרטים

אלפא דיור דף הבית

אלפא דיור דף הבית

שיפוצים בבית
אלפא דיור שיפוצים בבית, שיפוצים בבית במרכז,
אלפא דיור שיפוצים בבית, שיפוצים בבית במרכז,

שיפוצים בבית

 

שיפוצים בבית יכולים להיות חוויה מדהימה ובלתי נשכחת ! כל אחד מאיתנו רוצה את האפשרות לחיות בארמון של עצמו, אבל מה לעשות שהחיים האמיתיים משאירים את השאיפה הזו בגדר פנטזיה בלבד.

לפעמים, הדבר הקרוב ביותר להגשמת החלום היא ביצוע שיפוצים בבית. שיפוצים בבית הם מבצע של עשייה, יצירה ושותפות בתכנון הווי הבית. עליכם לעבוד נכון, לשמור על מספר כללים והפרויקט יהפוך לחוויה נעימה ובלתי נשכחת.
שיפוצים בבית מאפשרים לכל אחד מאיתנו להתאים את ביתו לטעמו האישי לצרכיו היומיומיים תוך התחשבות במגבלות המבנה והתקציב.
המטרה הסופית לאחר שיפוצים בבית היא להגיע למצב שבו הבית נראה כמו שרוצים, נוח ונעים. אנחנו מדמיינים, מתכננים ומסתכלים בקטלוגים, עושים סקיצות ונהנים מהרגשת היצירתיות החבויה בתוכנו. שיפוצים בבית מלווים לעיתים גם בחששות ככל הקשור בעומק ומורכבות שיפוצים בבית.
המונח שיפוצים בבית אומר דברים שונים לכל אחד מאיתנו, לחלק מאיתנו עבודות שיפוצים בבית משמעותן צביעה של קירות הבית בלבד ועוד כמה שינויים קוסמטיים, ולאחרים שיפוצים בבית הם תכנון חדש של חלל הבית, הכולל שבירת קירות, חידוש הצנרת, ריצוף חדש, החלפת האמבטיה והמטבח, והוספת מחיצות דקורטיביות בגבס וכד'.
אין גבול בדמיון בביצוע שיפוצים בבית רק חבל שיש אצל חלק מאיתנו מגבלת תקציב. לעיתים אנו מתכנים שיפוצים בבית בתקציב שהוא מעבר ליכולתנו ומגלים זאת רק בשלב קבלת הצעות מחיר,לכן רצוי לקבל הערכה מוקדמת לעלות תכניותינו ולהתאים אותן לתקציב שיפוצים בבית.
עכשיו תבחרו לביצוע שיפוצים בבית קבלן שיפוצים רציני ואמין והחשוב מכל קבלן רשום בפנקס הקבלנים ותוכלו לעבור את התהליך של שיפוצים בבית בשלום ובקלות ולהיות רגועים ומרוצים. ( לתשומת לבכם,שיפוצניק המציג עצמו חבר/רשום בהתאחדות קבלני שיפוצים - אינו קבלן רשום כחוק בפנקס הקבלנים ואינו מורשה משרד הבינוי והשיכון. דרשו לראות תעודת קבלן רשום בתוקף של משרד הבינוי והשיכון עם חותמת מדינת ישראל.)
בודאי פגשתם שיפוצניק אשר מתגאה בכישרונו ( ידי זהב ) ושהוא בשתי ידיו עושה את כל העבודה כולל חשמל אינסטלציה ריצוף וכו'. - כדאי שיידלק לכם אור אדום !! זו סכנה, הוא פשוט מנסה להוזיל בעלויות כדי להרוויח יותר וכל זה כמובן על חשבון איכות מקצועית של העבודה.
למשל שיפוצניק שמבצע בעצמו עבודות חשמל, מסכן את עצמו ואתכם שלא לדבר על זה שהוא עובר על החוק. אגב, שיפוצניק שמבצע שיפוצים בבית בהיקף של מעל 30,000 ₪ גם כן עובר על החוק כי לעבודות שיפוצים בבית מעל היקף זה חייב להיות קבלן שיפוצים רשום בפנקס הקבלנים. גם מזמין העבודה ( הלקוח ) עובר על החוק ומסתכן בתביעה משפטית של משרד התמ"ת ועצירת העבודה לאלתר.
לכן כאשר נבחר קבלן שיפוצים לביצוע שיפוצים בבית, נבדוק את רישומו בפנקס קבלנים , אמינותו, המלצות מלקוחות על שיפוצים בבית, וכן נבדוק את מקצועיותו של אותו קבלן שיפוצים. העסקת קבלן שיפוצים רשום אינה בהכרח יקרה יותר אך בהחלט נכונה ובטוחה יותר.
בבחירה של קבלן שיפוצים לביצוע שיפוצים בבית חייב להיות גם "קליק", אמון, קצת יותר עמוק מקשר עסקי. למרות זאת בהסכם שיפוצים בבית, נכלול ונפרט את כל העבודות שעל הקבלן לבצע וגם נכניס סעיף קנס על פיגור במסירת עבודות שיפוצים בבית.
שיפוצים בבית זה קודם כל בלגן, לכלוך, אבק ורעש, והעובדה שנעשית בסביבת המגורים רק מקשה במהלך התקופה. במהלך שיפוצים בבית רבים האנשים שבוחרים למצוא דיור חלופי או לנצל את ההזדמנות לצאת לחופשה ארוכה. כך הבית המשופץ יכול להתנהל כמו אתר בנייה בלי להפריע לדיירי הבית ולבעלי מקצוע ופועלים שיכולים לעבוד בו בחופשיות.
הכינו רשימות מסודרות, בצעו את כל הקניות, תכננו ביחד עם הקבלן הכול לפרטי פרטים ובסופו של דבר, אם עושים עבודה טובה, והקבלן שיפוצים טוב ואמין - התוצאה משתלמת.
בשוק הדיור דירות ובתים משופצים שווים יותר כסף וערכם עולה, אך בנוסף שיפוצים בבית מלבד השדרוג החזותי והנוחות החדשה שהבית מספק, הופכים את הבית ליותר שלכם.
כשאתם מחליטים לבצע שיפוצים בבית, מומלץ שתבדקו את המחירים אצל 2, 3 ממיטב הקבלנים בשוק, בצעו סקר שוק לגבי חומרים וקבלו תמונת מצב לגביי עלות ואיכות שיפוצים בבית.
מה יכול להיות טוב יותר מבית נקי ומסודר לקראת החג שקרב ובא, שיפוצים בבית לפני החג זה שמחה ואושר, שיכולים לעשות אותך ואת משפחתך הרבה יותר מאושרים כי שיפוצים בבית לפני החג זה בהחלט חג שמח.
 

 

כתבות מומלצות נוספות

שיפוצים בבית במרכז, שיפוצים בבית בתל אביב, שיפוצים בבית ברעננה, שיפוצים בבית בכפר סבא, שיפוצים בבית ברמת השרון,שיפוצים בבית בהרצליה, שיפוצים בבית בפתח תקווה, שיפוצים בבית בגבעתיים, שיפוצים בבית,

 050-5607554

alfadiur@gmail.com

I שיפוץ דירה, שיפוצים I בניה קלה I קבלן שיפוצים I קבלן בניין, קבלני בניין I תוספת בניה I שיפוץ חיצוני I קבלן מומלץ,

 © כל הזכויות שמורות חברת אלפא דיור בע"מ קבלני בניין, קבלני שיפוצים 050-5607554

צור קשר
דף הביתהדפסה