אלפא דיור דף הבית
קצת עלינו
למה אנחנו
המלצות
דרושים
 
שיפוצים כללים
בניה פרטית
תוספות בניה
שיפוץ חיצוני
קבלן מומלץ
שרותי עזר
בנייה,שיפוצים,כתבות
שיתופי פעולה
ENGLISH
יצירת קשר

 

עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועי

       054-6501541

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות   050-5607554  

שיפוצים
שיפוץ פנטאהוס במרכז
שיפוץ פנטאהוס במרכז

 

קבלן רשום בפנקס הקבלנים משרד הבינוי והשיכון רשיון מס' 27827

תוספת בניה

תוספת בניה לבית בשרון
תוספת בניה לבית בשרון
תוספת ממ"ד
בניית ממדים במושב במרכז
בניית ממדים במושב במרכז

 

שלד וגמר  לוילות ובתים

שלד וגמר בית במרכז
שלד וגמר בית במרכז
שיפוץ חיצוני לוילות בתים מבנים
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
           אלפא דיור

 קבלני בניה, שיפוצים  תכנית שיתוף פעולה עם קבלני בניין, קבלני שיפוצים, קבלני שלד וגמר, אדריכלים,  מעצבים ומהנדסים, חברת וספקים - לעבודות שיפוצים, תוספת בניה, שלד וגמר, לפרטים

אלפא דיור דף הבית
בנייה,שיפוצים,כתבות

שיפוץ חיצוני

בנייה,שיפוצים,כתבות

שיפוץ חיצוני
אלפא דיור קבלן שיפוץ חיצוני, שיפוץ חיצוני לבניין בתל אביב,
אלפא דיור קבלן שיפוץ חיצוני, שיפוץ חיצוני לבניין בתל אביב,

שיפוץ חיצוני,

בדומה לשיפוץ פנימי בדירות ובתים כל מבנה חייב לעבור גם שיפוץ חיצוני בכל מספר שנים.

שיפוץ חיצוני, חיוני לשמירת שלד המבנה. במבנים רבים נוצרים סדקים בשלד המבנה עקב ליקויי בניה, תזוזות הקרקע ובלאי. זיון השלד (ברזל) נחשף לחימצון וקורוזיה וגורם לסדקים שנוצרו להתרחב ובכך להחליש את השלד ולסכן את יציבות המבנה. 

החיפוי החיצוני של הבניין נסדק ומתקלף גם הוא במשך השנים עקב בלאי וגם זה תורם לחדירת רטיבות לקירות הפנימיים שלא לדבר על מראה חיצוני של הבניין. עמודי הבניין נסדקים ומחלישים את היסודות וגם בהם ניתן לטפל בעת שיפוץ חיצוני כללי לבניין.

שיפוץ חיצוני יעשה עם קבלן בניין, קבלני בניין רשומים ברשם הקבלנים עם סיווג מקצועי מתאים.

שיפוץ חיצוני, תורם לבידוד תרמי של המבנה. שיפוץ חיצוני, מונע חדירת רטיבות לקירות הפנימיים של המבנה. שיפוץ חיצוני, משפר ומשדרג את המראה החיצוני של הבית.

שיפוץ חיצוני, שומר על המבנה ומאריך את חייו. שיפוץ חיצוני, מעלה את שווי הבית וכל הדירות בבניין. לכן שיפוץ חיצוני חייב להיעשות בבתים ובניינים בכל מספר שנים. ככל שהמבנה מוזנח יותר, שיפוץ חיצוני יקר ומסובך יותר. באזורים הקרובים לחוף הים שיפוץ חיצוני, קריטי. הרטיבות והמליחות חודרים לברזל בשלד המבנה וגורמים לו נזק בלתי הפיך לפעמים.

 ביצוע שיפוץ חיצוני, לבנייני מגורים אורך מספר שבועות תלוי בגודל הבית ומצריך שיתוף פעולה של הדיירים עם הקבלן. ישנם דיירים המנצלים את ה"בלגן" של שיפוץ חיצוני, לביצוע שיפוץ דירה, שיפוצים פנימים אצלם בדירה וכן גם שיפוץ הלובי חדר מדרגות וקומת העמודים.

כיום קיימים בשוק חומרים מתקדמים המשמשים בביצוע שיפוץ חיצוני, ניתן לשלב למשל חיפוי אבן טבעית עם טיח צבעוני. שיפוץ חיצוני בבית משותף כולל גם איטום חלונות ופתחים, החלפת מסתרי כביסה, התמאת כבלים וצינרות חיצוניים בתוך הקירות או בתוך תעלות, שיפוץ וצביעת סורגים ומעקות וכו'.

שיפוץ חיצוני יכול לכלול שיפוץ מערכות הבניין כמו למשל צנרת מים וביוב. גם לבעלי דירות שאינם מתגוררים בבניין חייב להיות אינטרס לבצע שיפוץ חיצוני כי אז יוכלו לקבל שכ"ד גבוה יותר.

ישנן רשויות מקומיות המתנות שיפוץ חיצוני בקבלת היתר בניה ובאותה ההזדמנות דורשות גם בניית מתקני אשפה או שיפוץ גדרות. לביצוע שיפוץ חיצוני דרוש רוב של דיירי הבניין שיכולים לכפות רצונם על סרבנים.

ישנם מקרים בהם הבניין במצב רעוע ומסוכן למגורים והרשויות דורשות מבעלי הבתים לבצע שיפוץ חיצוני לבניין. לסיכום : שיפוץ חיצוני אינו רק השקעה נבונה בנכס, הוא גם תורם ליצירת סביבת מגורים נעימה, לשיפור ושידרוג באיכות החיים. 

 

 

 050-5607554

alfadiur@gmail.com

שיפוץ חיצוני המרכז, שיפוץ חיצוני בשרון, שיפוץ חיצוני בתל אביב, שיפוץ חיצוני ברעננה, שיפוץ חיצוני בפתח תקווה, שיפוץ חיצוני ברמת השרון, שיפוץ חיצוני בהרצליה, שיפוץ חיצוני במרכז, שיפוץ חיצוני בשרון,

 © כל הזכויות שמורות חברת אלפא דיור בע"מ קבלני בניין, קבלני שיפוצים 050-5607554

 
 
 
 
 
דף הביתהדפסה