אלפא דיור דף הבית
קצת עלינו
למה אנחנו
המלצות
דרושים
 
שיפוצים כללים
בניה פרטית
תוספות בניה
שיפוץ חיצוני
קבלן מומלץ
שרותי עזר
בנייה,שיפוצים,כתבות
שיתופי פעולה
ENGLISH
יצירת קשר

 

עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועי

       054-6501541

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות   050-5607554  

שיפוצים
שיפוץ פנטאהוס במרכז
שיפוץ פנטאהוס במרכז

 

קבלן רשום בפנקס הקבלנים משרד הבינוי והשיכון רשיון מס' 27827

תוספת בניה

תוספת בניה לבית בשרון
תוספת בניה לבית בשרון
תוספת ממ"ד
בניית ממדים במושב במרכז
בניית ממדים במושב במרכז

 

שלד וגמר  לוילות ובתים

שלד וגמר בית במרכז
שלד וגמר בית במרכז
שיפוץ חיצוני לוילות בתים מבנים
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
           אלפא דיור

 קבלני בניה, שיפוצים  תכנית שיתוף פעולה עם קבלני בניין, קבלני שיפוצים, קבלני שלד וגמר, אדריכלים,  מעצבים ומהנדסים, חברת וספקים - לעבודות שיפוצים, תוספת בניה, שלד וגמר, לפרטים

אלפא דיור דף הבית

אלפא דיור דף הבית

שיפוץ דירה, שיפוצים
אלפא דיור - שיפוץ דירה, שיפוץ דירה במרכז,
אלפא דיור - שיפוץ דירה, שיפוץ דירה במרכז,

שיפוץ דירה

שיפוץ דירה הוא מבצע של עשייה, יצירה ושותפות בתכנון הווי המשפחה. עליכם לעבוד נכון, לשמור על מספר כללים והפרויקט יהפוך לחוויה נעימה ובלתי נשכחת. 

שיפוץ דירה צריך לערוך כל מספר שנים. מערכות הדירה מתיישנות עקב בלאי, הצנרת נסתמת, מערכת החשמל קורסת ואיננה מספיקה, רטיבויות וסדקים בקירות ועוד. 

אנו עושים שיפוץ דירה חדשה שרכשנו או שהגיע זמן לחדש ולהתחדש. שיפוץ דירה יסודי מעלה את שווי הדירה וערכה כנכס נדלני. דירה שעברה שיפוץ נמכרת בקלות ובמחיר גבוה בכ - 15% - 30% מהמחיר לפני השיפוץ .

תכנון שיפוץ של דירה, יכול להיעשות באופן עצמאי אם הוא פשוט וצנוע, שיפוץ דירה גדול יותר הכולל הריסה ובניה, החלפת צנרות, יעשו ע"י קבלן שיפוצים רשום ומנוסה. לתשומת לבכם, שיפוצניק המציג עצמו חבר/רשום בהתאחדות קבלני שיפוצים - אינו קבלן רשום כחוק בפנקס הקבלנים,אינו מורשה משרד הבינוי והשיכון. דרשו לראות תעודת קבלן רשום בתוקף של משרד הבינוי והשיכון עם חותמת מדינת ישראל. ראה קבלן שיפוצים רשום... .

תכנון של שיפוץ דירה ע"י אדריכל/מעצב פנים יכול להעניק מימד חדש לדירה שלנו. מעצב מקצועי שיבוא לתכנן שיפוץ דירה שלנו, יבדוק הצרכים היומיומים שלנו, את טעמנו האישי וכמובן התקציב הכספי ועלות שיפוץ דירה. נקבל מהמתכנן 2 - 3 סקיצות לבחירה, תכניות מפורטות לביצוע וליווי הפרויקט עד גמר שיפוץ דירה. 

איך מתחילים פרויקט שיפוצים :

אם החלטנו לתכנן בעצמנו שיפוץ דירה עלינו לקחת בחשבון כי שיפוץ דירה הוא עסק לא פשוט וכולל אלמנטים מקצועיים שאיננו מבינים בהם ולכן רצוי לבחור קבלן שיפוצים אמין ומנוסה ובעיקר קבלן רשום בפנקס הקבלנים. חלק חשוב ביותר בתכנון שיפוץ דירה הוא התאום בין המזמין לבין הקבלן. ברוב המקרים מזמין העבודה דואג להספקת מטבח, ריצוף קרמיקה וכלים סניטארים,עבודות נגרות שונות,גופי תאורה וכדו'. עיכוב בהספקת אלמנטים אלו ע"י המזמין יכול לעכב ולהאריך את משך זמן שיפוץ דירה לשבש לקבלן הלו"ז שקבע מראש.לכן קבלן שיפוצים רציני יסיע בידכם בתכנון שלבי הביצוע,התכנון,הרכישות השונות, הספקת הציוד והובלות, הכל בתזמון מדויק שלא יעכב ויפגע בתהליך שיפוץ דירה. 

להעסיק קבלן שיפוצים רשום זה לא יקר יותר אלא נכון ובטוח יותר. קבלן שיפוצים שיעשה עבורכם שיפוץ דירה,יתחייב ללו"ז לגמר השיפוץ,ייתן אחריות לעבודות שיפוץ דירה, יתחייב לאיכות העבודות ושימוש בחומרים עם תו תקן. דבר נוסף, ע"פ החוק חל איסור להעסיק קבלן שאינו רשום בפנקס הקבלנים וזה כולל גם עבודות שיפוצים בהיקף שמעל 32,000 ש"ח. כאשר נבחר קבלן שיפוצים לביצוע שיפוץ דירה, נבדוק את רישומו בפנקס קבלנים, אמינותו,המלצות מלקוחות על שיפוץ דירה,ונבדוק את מקצועיותו של אותו קבלן שיפוצים. בהסכם שיפוץ דירה, נכלול ונפרט את כל עבודות שיפוצים בבית שעל הקבלן לבצע ונכניס סעיף קנס על פיגור בסיום שיפוץ דירה.

לסיכום : שיפוץ דירה אורך מספר ימים עד מספר שבועות תלוי בעומק השיפוץ. תכנון טוב של שיפוץ דירה, וכמובן קבלן שיפוצים רציני ואמין יכולים לקצר באופן משמעותי את משך הזמן של שיפוץ דירה ולהפוך את הפרויקט לחויה קלה ונעימה.

 

שיפוץ דירה במרכז, שיפוץ דירה בשרון, שיפוץ דירה בתל אביב, שיפוץ דירה ברעננה, שיפוץ דירה בכפר סבא, שיפוץ דירה בהרצליה, שיפוץ דירה ברמת השרון, שיפוץ דירה ברמת גן, שיפוץ דירה פתח תקווה, שיפוץ דירה,

 050-5607554

alfadiur@gmail.com

 

שיפוצים בבית, קבלן שיפוצים רשום,תוספת בניה, קבלן שיפוצים, שיפוץ בתים, קבלן מומלץ ,שיפוץ חיצוני, קבלן שיפוץ חיצוני,

 © כל הזכויות שמורות חברת אלפא דיור בע"מ קבלני בניין, קבלני שיפוצים 050-5607554

צור קשר
דף הביתהדפסה