אלפא דיור דף הבית
קצת עלינו
למה אנחנו
המלצות
דרושים
 
שיפוצים כללים
בניה פרטית
תוספות בניה
שיפוץ חיצוני
קבלן מומלץ
שרותי עזר
בנייה,שיפוצים,כתבות
שיתופי פעולה
ENGLISH
יצירת קשר

 

עיצוב פנים והום סטיילינג מקצועי

       054-6501541

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות   050-5607554  

שיפוצים
שיפוץ פנטאהוס במרכז
שיפוץ פנטאהוס במרכז

 

קבלן רשום בפנקס הקבלנים משרד הבינוי והשיכון רשיון מס' 27827

תוספת בניה

תוספת בניה לבית בשרון
תוספת בניה לבית בשרון
תוספת ממ"ד
בניית ממדים במושב במרכז
בניית ממדים במושב במרכז

 

שלד וגמר  לוילות ובתים

שלד וגמר בית במרכז
שלד וגמר בית במרכז
שיפוץ חיצוני לוילות בתים מבנים
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
שיפוץ חיצוני לבית פרטי
           אלפא דיור

 קבלני בניה, שיפוצים  תכנית שיתוף פעולה עם קבלני בניין, קבלני שיפוצים, קבלני שלד וגמר, אדריכלים,  מעצבים ומהנדסים, חברת וספקים - לעבודות שיפוצים, תוספת בניה, שלד וגמר, לפרטים

אלפא דיור דף הבית

אלפא דיור דף הבית

בניה על הגג
בניה על הגג
בניה על הגג

בניה על הגג

תוספת בניה על הגג היא בניה לכל דבר. תוספת בניה על הגג מצריכה תכנון, קונסטרוקציה, אדריכלות וכמובן הגשה ורישוי. תוספת בניה על הגג מצריכה בראש וראשונה בדיקה במחלקת הנדסה ברשות המקומית. בניה על הגג מתאפשרת במקומות בהם נקבע כך בתכנית בנין העיר.

אזרח המבקש לבצע תוספת בניה על הגג או לקבל היתר בניה על הגג צריך לבדוק הן את ההיבט התכנוני לפי תכנית בניין עיר והן את ההיבט המשפטי (הזכאות שלו לבצע תוספת בניה על הגג). מה שברור הוא כי לדייר שגר בקומה אחרונה, מתחת לגג, אין זכות באופן אוטומטי לבצע בניה על הגג ולעתים בניה על הגג תהיה הזכות של כלל בעלי הדירות באותו בנין או לחלק מהם. דייר שאינו הבעלים הרשום של הגג שמעליו יאלץ לרכוש את הגג שהינו רכוש משותף של כל דיירי הבניין. גם אם הוא הבעלים של הגג שמעליו יאלץ הדייר לקבל את הסכמת כל הדיירים בבניין לבצע בנייה על הגג.

מבחינה טכנית בניה על הגג פשוטה יותר מהסיבה שיש רצפה/יסוד מוצק. אך גם כאן העבודה בגובה יקרה יותר והדבר תלוי גם בגודל ומורכבות בניה המתוכננת על הגג.

לעיתים בניה על הגג מחייבת חיזוק של יסודות הבניין עליו תבוצע תוספת בניה. טכניקה נוספת לביצוע בניה על הגג היא תליית התוספת בניה מעל המבנה הישן עם יסוד נפרד מהקרקע.

בניה קלה מקובלת מאוד כ - תוספת בניה על הגג. בתוך מספר ימים ניתן לבנות חדר או יחידת דיור בשיטת בניה קלה. בניה על הגג בשיטת בניה רגילה מהווה תוספת משקל למבנה ולכן לפעמים בניה על הגג בשיטת בניה קלה מאושרת ע"י הרשויות בקלות יחסית לבניה רגילה. איכות החומרים של בניה קלה הם גבוהים וניתן להגיע לרמת ביצוע מושלמת.  בנייה על הגג של קומה שלמה או דירה שלמה אינה מומלצת לביצוע בשיטת בניה קלה בגלל חוזק המבנה הקל ותוחלת החיים שלו שהיא קצרה יחסית לבניה רגילה.  

תוספת בניה על הגג בשיטת בניה רגילה או תוספת בניה בשיטת בניה קלה, מבוצעות ע"י קבלן בניין, קבלני בניין רשום בפנקס הקבלנים.

 

 

 050-5607554

alfadiur@gmail.com

בניה על הגג, תוספת בניה על הגג במרכז, תוספת בניה על הגג בשרון, תוספת בניה על הגג בתל אביב, תוספת בניה על הגג ברעננה, תוספת בניה על הגג בכפר סבא, תוספת בניה על הגג במרכז, תוספת בניה על הגג בשרון,

עלות בניית בית פרטי I בניה קלה  I קבלן בניין, קבלני בנייןתוספת בניה I שיפוץ חיצוני I איך מתחילים פרויקט שיפוצים,

 © כל הזכויות שמורות חברת אלפא דיור בע"מ קבלני בניין, קבלני שיפוצים 050-5607554

צור קשר
דף הביתהדפסה